Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Leader tu był! Promocja w TVP1

01.10.2020

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do obejrzenia reportażu promującego obszar LGD Płaskowyż Dobrej Ziemi i projekty zrealizowane ze środków PROW.  

5 października 2020 o godz. 12:35 w TVP 1 w programie TO SIĘ OPŁACA będziecie mogli Państwo zobaczyć ciekawe projekty zrealizowane przez ludzi, którym rozwój regionu jest szczególnie bliski, którzy mieli wizję i odwagę by zrealizować swoje marzenia.

A zaczęło się od …. realizacji przez Stowarzyszenie LGD Płaskowyż Dobrej Ziemi w 2019 r. ze środków KSOW filmu Leader tu był. Został on doceniony przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na zlecenie którego powstał reportaż. Film dostępny jest na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=B0tBAu1Aw9I&t=7s

Chwalmy się tym co dobre, doceniajmy ludzi inicjujących zmiany naszego regionu na lepsze i motywujmy nawzajem do dalszego rozwoju.
Będzie ku temu okazja bo jeszcze w tym roku planowana jest kolejny konkurs KSOW i możliwość realizacji w 2021 r. ciekawych projektów.

Zespół Jednostki Regionalnej  KSOW Województwa Opolskiego


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009